Obrázky pro radost

Jsem snílek. Těší mě obyčejné věci, které se stanou neobyčejnými, změníme-li způsob, jak se na ně díváme. Kreslím ty obyčejné neobyčejné věci a mám z toho neobyčejnou radost :-)

Většinu času tvořím ilustrace pro knížky nebo pro různé úžasné projekty mých klientů. A občas taky tyhle obrázky pro radost. Často jen tak. Někdy i pro někoho, kdo si to přeje.

Tak třeba pro

  • skvělého pana zubaře do ordinace
  • jednu novopečenou babičku a její vnučku
  • rockovou kapelu, která uspořádala dobročinný koncert
  • mladou maminku, která chtěla památku pro ročního synka
  • paní, která se chtěla hezky rozloučit s kolegyní odcházející na mateřskou
  • slečnu Soňu, která chtěla potěšit svého přítele

Milá slova těch, kterým obrázek udělal radost:

Jarmila_Trnkalova-70x80„Objednala jsem si obrázek jako dárek pro mou malou vnučku. Je nádherný a těším se, že se bude líbit i malé holčičce.“

Jarmila Trnkalová, daňová poradkyně a soudní znalkyně

Lukáš-Pantuček-70x80„Obrázky rozesmívají tváře pacientů v zubní ordinaci i mých dětí doma. Moc si vážím Adélina umění a skvělého, profesionálního a přitom lidského jednání.“

MUDr. Lukáš Pantuček, PhD., stomatologická ordinace

Tereza Odlozilikova„Obrázek pro moji rodinu nás mile překvapil naprosto precizním provedením, smyslem pro detail a hlavně je přesně takový, jaký jsem si ho vysnila.

Tereza Odložilíková, Keswick, Velká Británie

Všechna doporučení spokojených zákazníků >

 

Přeji si obrázek pro radost:

Napište mi o svém nápadu :-)

 

*
*
*

Autorské tisky

Některé obrázky si můžete koupit v mém obchodě jako autorské tisky. Spolupracuji se skvělou uměleckou tiskárnou, takže jsou kvalitní, stálobarevné a k nerozeznání od originálu.

Doporučení zákazníků

minar-portal

Adélu znám jako ilustrátorku obrázků, které používá portál Na volné noze. Její ilustrace se mi velmi líbí — jsou veselé, hravé, příjemné. Na doporučení jsem požádal Adélu, aby vytvořila logo pro nový IT projekt, který připravuji. Přiznávám, že jsem byl zvědavý, jak se popere s logem pro technicky zaměřený web. Už z první skicy bylo však jasné, že tudy povede cesta. I když jsem si hodně vymýšlel a zásoboval Adélu množstvím dotazů, vždy velmi pohotově reagovala a výsledek předčil mé očekávání. Výsledné logo přesně vystihuje připravovaný projekt. Adélu Moravcovou mohu vřele doporučit.

Pavel Minář

Přečíst všechna doporučení

plener-leden-2019

Malování v závějích

Vydáno: 28. 1. 2019

Zimní plenér jak má být – s tunami sněhu a vypotřebovanou pixlou bílé barvy. Tři dny malířské pohody na chaloupce v Lužických horách.

Přečíst