Obrázky pro radost

Jsem snílek. Těší mě obyčejné věci, které se stanou neobyčejnými, změníme-li způsob, jak se na ně díváme. Kreslím ty obyčejné neobyčejné věci a mám z toho neobyčejnou radost :-)

Většinu času tvořím ilustrace pro knížky nebo pro různé úžasné projekty mých klientů. A občas taky tyhle obrázky pro radost. Často jen tak. Někdy i pro někoho, kdo si to přeje.

Tak třeba pro

  • skvělého pana zubaře do ordinace
  • jednu novopečenou babičku a její vnučku
  • rockovou kapelu, která uspořádala dobročinný koncert
  • mladou maminku, která chtěla památku pro ročního synka
  • paní, která se chtěla hezky rozloučit s kolegyní odcházející na mateřskou
  • slečnu Soňu, která chtěla potěšit svého přítele

Milá slova těch, kterým obrázek udělal radost:

Jarmila_Trnkalova-70x80„Objednala jsem si obrázek jako dárek pro mou malou vnučku. Je nádherný a těším se, že se bude líbit i malé holčičce.“

Jarmila Trnkalová, daňová poradkyně a soudní znalkyně

Lukáš-Pantuček-70x80„Obrázky rozesmívají tváře pacientů v zubní ordinaci i mých dětí doma. Moc si vážím Adélina umění a skvělého, profesionálního a přitom lidského jednání.“

MUDr. Lukáš Pantuček, PhD., stomatologická ordinace

Tereza Odlozilikova„Obrázek pro moji rodinu nás mile překvapil naprosto precizním provedením, smyslem pro detail a hlavně je přesně takový, jaký jsem si ho vysnila.

Tereza Odložilíková, Keswick, Velká Británie

Všechna doporučení spokojených zákazníků >

 

Přeji si obrázek pro radost:

Napište mi o svém nápadu :-)

 

*
*
*

Autorské tisky

Některé obrázky si můžete koupit v mém obchodě jako autorské tisky. Spolupracuji se skvělou uměleckou tiskárnou, takže jsou kvalitní, stálobarevné a k nerozeznání od originálu.

Doporučení zákazníků

Margit Slimáková

Před pár měsíci jsem promyslela ta nejzdravější výživová doporučení a chtěla je předávat formou snadno srozumitelné a líbivé ilustrace. Adélu a její krásné obrázky znám ze setkání podnikatelů na volné noze, a proto pro mě byla v okamžiku hledání ilustrátorky jasnou volbou. Adéla na základě doporučení vytvořila nádhernou ilustraci: Zdravý talíř, který nyní předávám všem klientům a jeho variantu plánuji i nabídnout školám pro výuku zdravé výživy. Adeli, děkuji za bezva spolupráci a těším se na další!

Mgr. Margit Slimáková, Ph.D.

Přečíst všechna doporučení

plener-rijen-2018_nahled

Podzimní malování

Vydáno: 8. 10. 2018

Poslední letošní krajinomalířské setkání se konalo v útulné chaloupce v Lužických horách.

Přečíst