Obrázky pro radost

Jsem snílek. Těší mě obyčejné věci, které se stanou neobyčejnými, změníme-li způsob, jak se na ně díváme. Kreslím ty obyčejné neobyčejné věci a mám z toho neobyčejnou radost :-)

Většinu času tvořím ilustrace pro knížky nebo pro různé úžasné projekty mých klientů. A občas taky tyhle obrázky pro radost. Často jen tak. Někdy i pro někoho, kdo si to přeje.

Tak třeba pro

  • skvělého pana zubaře do ordinace
  • jednu novopečenou babičku a její vnučku
  • rockovou kapelu, která uspořádala dobročinný koncert
  • mladou maminku, která chtěla památku pro ročního synka
  • paní, která se chtěla hezky rozloučit s kolegyní odcházející na mateřskou
  • slečnu Soňu, která chtěla potěšit svého přítele

Milá slova těch, kterým obrázek udělal radost:

Jarmila_Trnkalova-70x80„Objednala jsem si obrázek jako dárek pro mou malou vnučku. Je nádherný a těším se, že se bude líbit i malé holčičce.“

Jarmila Trnkalová, daňová poradkyně a soudní znalkyně

Lukáš-Pantuček-70x80„Obrázky rozesmívají tváře pacientů v zubní ordinaci i mých dětí doma. Moc si vážím Adélina umění a skvělého, profesionálního a přitom lidského jednání.“

MUDr. Lukáš Pantuček, PhD., stomatologická ordinace

Tereza Odlozilikova„Obrázek pro moji rodinu nás mile překvapil naprosto precizním provedením, smyslem pro detail a hlavně je přesně takový, jaký jsem si ho vysnila.

Tereza Odložilíková, Keswick, Velká Británie

Všechna doporučení spokojených zákazníků >

 

Přeji si obrázek pro radost:

Napište mi o svém nápadu :-)

 

*
*
*

Autorské tisky

Některé obrázky si můžete koupit v mém obchodě jako autorské tisky. Spolupracuji se skvělou uměleckou tiskárnou, takže jsou kvalitní, stálobarevné a k nerozeznání od originálu.

Doporučení zákazníků

sona-eliasova

Od Adélky máme již několik obrázků a další se chystá. Nejprve jsme si pořídili pár již hotových obrázků a pak mého přítele napadlo mi dát k Vánocům jako dárek obrázek jen pro mě a nechal mi namalovat vílu Podzimku. Obrázek mě vzal za srdce a pokaždé, když se na něj podívám, vykouzlí mi úsměv a zahřeje mě u srdce. Další obrázek, skřítka Jarníčka, jsem objednala na oplátku příteli k narozeninám a výsledkem byl nadšený. Adélka přistupuje ke každému obrázku s maximální zodpovědností, promýšlí, propracovává detaily, citlivě zpracuje jak nápady, které má člověk při objednávání v hlavě, tak domyslí další a vše sladí do dokonalého celku. Každá její postavička má duši a své vlastní kouzlo. Můžeme její tvorbu vřele doporučit každému, kdo chce mít doma kousek radosti a štěstí, které jsou obsažené v každém jejím obrázku.

Soňa Eliášová

Přečíst všechna doporučení

plener-leden-2019

Malování v závějích

Vydáno: 28. 1. 2019

Zimní plenér jak má být – s tunami sněhu a vypotřebovanou pixlou bílé barvy. Tři dny malířské pohody na chaloupce v Lužických horách.

Přečíst