Doporučení

 • Monika Pham

  Paní ilustrátorku Adélu Rúčkovou Moravcovou mohu pouze doporučit. Paní ilustrátorka pro Ministerstvo vnitra zpracovávala informační materiál pro žadatele o mezinárodní ochranu. Přístup Adély byl po celou dobu 100% profesionální, měla pochopení a trpělivost, a to i když zadání z naší strany nebylo vždy úplně jednoznačné a bezpochyby jsme nebyli jednoduchým klientem. Ale hlavně Adéla projevovala neuvěřitelnou kreativitu a výsledkem jsou ilustrace, ze kterých máme všichni moc velkou radost. Určitě se na Adélu i v budoucnu moc rádi opět obrátíme.

  Monika Pham

  Ministerstvo vnitra ČR

 • Robert Vlach

  Adéla je jednoduše ta nejlepší ilustrátorka, jakou osobně znám. Najal jsem si ji několikrát k vytvoření propagačních ilustrací mých klientů a také pro svůj projekt portálu nezávislých profesionálů Na volné noze. Vždy dokázala dodat ilustrace, které předčily všechna očekávání a vyvolávaly silné pozitivní emoce u dětí i dospělých. Schopnost jejích kresbiček potěšit u srdce a oslovit beze slov je zcela mimořádná. Vždy jí jde o samu podstatu každé práce a kvalitu výsledku, ze které nesleví ani o píď.

  Robert Vlach

  podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
  www.robertvlach.cz

 • Margit Slimáková

  Před pár měsíci jsem promyslela ta nejzdravější výživová doporučení a chtěla je předávat formou snadno srozumitelné a líbivé ilustrace. Adélu a její krásné obrázky znám ze setkání podnikatelů na volné noze, a proto pro mě byla v okamžiku hledání ilustrátorky jasnou volbou. Adéla na základě doporučení vytvořila nádhernou ilustraci: Zdravý talíř, který nyní předávám všem klientům a jeho variantu plánuji i nabídnout školám pro výuku zdravé výživy. Adeli, děkuji za bezva spolupráci a těším se na další!

  Mgr. Margit Slimáková, Ph.D.

  průvodkyně zdravím a výživou
  www.margit.cz

 • Helena-Kurzweilova

  Adélka mi vytvářela ilustraci na propagační letáček. Potěšilo mě, jak je nápaditá a při tom velmi spolehlivá. Je zřejmé, že jí opravdu záleží na spokojenosti klienta a na vysoké kvalitě práce, kterou odvádí. Těším se na další spolupráci.

  RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.

  kouč osobního a profesního rozvoje
  www.kurzweilova.cz

 • Stepanka-Strougalova

  Již několik let jsme uvažovali o aktualizaci našeho dvacetiletého loga. A hledali a pátrali a nenacházeli nikoho, kdo by nás svým nápadem nadchnul. Až jsme náhodně na internetu našli Adélu! A nechce se nám ji moc chválit, protože by pak měla velké množství zakázek a na nás by neměla čas :-) Ale o naší spokojenosti vypovídá určitě to, že spolupracujeme na dalších a dalších projektech - reklama, dárkové certifikáty, diplomy, návrhy webových stránek, propagační letáky. Kdo jednou s Adélou začne spolupracovat, nebude už chtít měnit!

  Štěpánka Štrougalová

  Baby Club Juklík
  www.juklik.cz

 • Martin_Perlik

  Logo pro klub nezávislých profesionálů Volnonožci trochu vybočilo ze stylu, jakým Adéla obvykle pracuje. Chtěli jsme velmi jednoduchou grafiku. A té se nám dostalo. Dvě šlápoty jsou jednoduché a zároveň nezapřou Adélin styl. Kreslířku Adélu mohu jen doporučit. /// Adéla pro mě také kreslila nutrii na titulní ilustraci pro záhlaví blogu Krásná Praha 14 (http://krasnapraha14.blogspot.cz/). Vypadá jako by zrovna chtěla vylézt z obrázku a vyloudit rohlík. Moc díky za nádherný obrázek! Adéla má talent vcítit se do přírody a její obrázky jsou jako živé.

  Ing. Martin Perlík

  autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
  www.perlikprojekce.cz/

 • Lukáš Pantuček

  Adeli a její nádhernou – a na první pohled chytlavou – tvorbu jsem poznal prostřednictvím jejího profilu na Facebooku a velice mě okouzlila. Neváhal jsem ani chvíli, ihned ji kontaktoval a dnes už její obrázky rozesmívají tváře nejen dětských pacientů v zubní ordinaci, ale i mých vlastních dětí doma. Moc si vážím jejího umění a skvělého, profesionálního a přitom lidského jednání. Adélko, děkujeme mnohokrát!

  MUDr. Lukáš Pantuček, PhD.

  stomatologická ordinace

 • kristkova-portal

  Adéla vytvořila pro naši firmu mimo jiné úžasné nové logo, které nás zcela vystihuje a odlišuje od ostatních. Její obrázky vyvolávají úsměv na tváři a dobrou náladu, což je přesně to, co u našich dětských klientů potřebujeme. Děkujeme a doporučujeme.

  Mgr. Veronika Kristková

  fyzioterapeutka a vedoucí dětské rehabilitační ambulance Fyzio Beskyd
  www.fyziobeskyd.cz

 • Kamila-Metzova

  Adélu Moravcovou jsem si vyhledala na těchto stránkách, aby mi navrhla a graficky zpracovala kreslenou myšku pro mé webové stránky o zdravém vaření. Spolupráci s ní bych popsala těmito slovy: profesionalita, spolehlivost, příjemný a přátelský přístup a ochota dotáhnout dílo až ke 100% spokojenosti zadavatele. Adéla Moravcová pro mne byla trefa a jsem ráda, že kdykoliv se kouknu na své myšky, mám úsměv na tváři :)

  Kamila Metzová

  recepty@varilamysicka.cz
  www.varilamysicka.cz

 • sona-eliasova

  Od Adélky máme již několik obrázků a další se chystá. Nejprve jsme si pořídili pár již hotových obrázků a pak mého přítele napadlo mi dát k Vánocům jako dárek obrázek jen pro mě a nechal mi namalovat vílu Podzimku. Obrázek mě vzal za srdce a pokaždé, když se na něj podívám, vykouzlí mi úsměv a zahřeje mě u srdce. Další obrázek, skřítka Jarníčka, jsem objednala na oplátku příteli k narozeninám a výsledkem byl nadšený. Adélka přistupuje ke každému obrázku s maximální zodpovědností, promýšlí, propracovává detaily, citlivě zpracuje jak nápady, které má člověk při objednávání v hlavě, tak domyslí další a vše sladí do dokonalého celku. Každá její postavička má duši a své vlastní kouzlo. Můžeme její tvorbu vřele doporučit každému, kdo chce mít doma kousek radosti a štěstí, které jsou obsažené v každém jejím obrázku.

  Soňa Eliášová

 • Tereza Odlozilikova

  Adéla kreslila obrázek na míru pro moji rodinu. Její obrázky mě oslovily už před časem prostřednictvím FB stránek, kde Adélinu tvorbu s nadšením sleduji. Když se blížily první narozeniny mého syna, měla jsem jasno, jaký dárek pořídím. Dohodly jsme se na spolupráci a Adéla začala přicházet s nápady, které byly jednoduše úžasné. Přestože jsme se osobně neznaly, měla jsem po celou dobu pocit, že je tomu právě naopak a Adéla přesně zná má očekávání. Hotové dílo nás mile překvapilo naprosto precizním provedením, smyslem pro detail a hlavně je přesně takové, jaké jsem si ho vysnila. Adéla má talent a spolupráce s ní je radost. Jsem moc ráda, že se mohu na její obrázek u nás doma dívat každý den – pokaždé z něj na mě dýchne příjemná a hřejivá podzimní nálada a to mě těší.

  Tereza Odložilíková

 • Jarmila_Trnkalova

  Před chvíli jsem obdržela od Adély krásný obrázek Světlušky, který jsem si objednala jako dárek pro mou malou vnučku… Obrázek je nádherný a těším se, že se určitě bude líbit i malé holčičce. Přišlo z Prahy do Zlína do druhého dne, vše super zabalené, bez závad. Moc všem doporučuji a děkuji! Určitě si také nechám udělat obrázek – originál!

  Jarmila Trnkalová

  daňová poradkyně a lektorka účetnictví, soudní znalkyně pro obor ekonomika

 • Pohadkar_stinovany_avatar

  Výborná spolupráce! Adéla je velmi talentovaná ilustrátorka se skvělým přístupem ke klientovi. S výsledkem jsem spokojený na 100 %. Těším se na další spolupráci.

  Oldřich Antoš


  pohadkar.cz

 • Těšnarová

  O ilustracích Adély jsem se dozvěděla od kolegyně, která už z její dílny měla pár výtvorů. A tak jsem Adélu posléze oslovila s prosbou o namalování obrázku právě pro onu kolegyni jako dárku. Po popsání námětu mě Adéla postupně seznamovala krok po kroku se vznikajícím dílem. Jeho finální podoba je stejně úžasná, detailně a citlivě propracovaná jako vše ostatní, co jsem od Adélky viděla. Nutno podotknout, že stihla vše v limitovaném čase, navíc zorganizovala výrobu šperku s využitím motivu obrázku. Je nejen skvělá výtvarnice, ale i šikovná organizátorka. Zkrátka Adéla byla skvělá volba a dárek udělal nesmírnou radost.

  Karla Tešnarová

 • Knihy s mými obrázky

  Před Vánoci jsem si koupila dvě knihy, které Adeli ilustrovala – Můj první atlas Evropy a Můj první atlas ČR. Protože mám malé děti, knihy jsem si koupila „do zásoby“, neboť dobré knihy jsou většinou brzy vyprodané. Moc se těším, až si je budeme společně s dětmi prohlížet. S nadšením jsem knihy ukazovala přátelům a všem se hodně líbily. Moc mě také potěšilo milé autorské věnování.

  Mgr. Jana Grohmannová

  advokátka

 • Ivana_Minarova

  Adéla vytvořila logo webu Geniální dům. Podkladem byl domeček vytvořený týmem Hravá snídaně (http://www.hravasnidane.cz/). Geniální dům v podání Adély má nejen trochu upravený tvar, ale i brýle, aby působil chytře, ale zároveň šťastně. Za spolupráci moc děkuji a těším se na další.

  Ing. Ivana Minářová

  stavební inženýrka se specializací na chytré technologie v bydlení
  www.genialnidum.cz

 • Olga Rochowanska

  Z Adélčiných obrázků jde taková radost, že mi loni až vytryskly slzy, když jsem od ní dostala namalované přání k Vánocům. Letos jsem chtěla, aby to také zažili všichni moji příbuzní a kamarádi, tak jsem nakoupila její vánoční přáníčka. Už se těším, co budou říkat na tu pohodovou atmosféru, kterou Adélka umí svou kresbou krásně navodit. Doporučuji všem, kteří rádi rozdávají radost.

  Ing. Olga Rochowanská

  stylistka a poradkyně s odíváním
  www.rochowanska.cz

 • Alex Lasák

  Jsem hudebník a s kapelou se chystáme natočit a vydat nové album. Před časem jsem se rozhodoval, jaký obal bude naši tvorbu graficky doprovázet. Díky šťastné náhodě jsem narazil na práci Adély Moravcové a od té chvíle jsem věděl, že jsem našel přesně to, co hledám. Neváhal jsem, ilustrátorku kontaktoval a ihned jsme se dohodli. Nedávno jsme s Adélou spolupracovali na obalu pro benefiční singl pro Banyho s názvem Your Star a práce naplnila veškerá má očekávání. Rychlost, kreativita, příjemný a vstřícný přístup, velké srdce, schopnost přijímat nápady a umění přetavit je v krásnou, záměr zachycující ilustraci, mě zcela přesvědčily o správnosti mého rozhodnutí s Adélou spolupracovat i v budoucnu. Už teď se nemůžu dočkat, až se vrhneme do nové společné práce.

  Alex Lasák

  zpěvák a kytarista skupiny NAKED FLOOR
  www.nakedfloor.cz

 • Pohlednice a přání

  U Adély Moravcové jsem objednávala balíček pěti vánočních přání. Komunikace byla rychlá a milá, zásilka v pořádku dorazila po pár dnech. A hlavně – přáníčka jsou opravdu krásná! Doporučuji.

  Zuzana Egertová

  zubařka

 • Knihy s mými obrázky

  Objednala jsem si od Adély Moravcové knihy Můj první atlas ČR a Můj první atlas Evropy. Obdržela jsem je perfektně zabalené, obě jsou nádherné. Těším se jakou radost udělají pod stromečkem a pak v dalších letech, kdy podle nich budeme cestovat :-) Až autorce zase vyjde nějaká zajímavá kniha, ráda si jí koupím!

  Jitka Skalická

 • Kumprechtová Milena

  Mockrát děkuji za vaše obrázky a příjemný, osobní přístup. Vaše kresby jsou laskavé, milé a optimistické. Pohladily mě po duši, dojaly a inspirovaly. Díky vám mám krásné dárky pro rodinu a přátele a těším se na předání – jsem si jistá, že potěší ;-) Přeji vám hodně úspěchů a radosti. Děkuji.

  Milena Kumprechtová

  masérka
  www.remina.cz

 • Svetluska_ilustratorkacz

  Díky moc za Světlušku, dorazila dnes (celá a bez „zranění“), nemohu se na ni vynadívat, je super! Líbí se mi čím dál tím víc a hřeje na duši.

  MUDr. Alexandra Váhalová

  chirurg

 • Autorské tisky

  Od Adély jsem si koupila vílí obrázky na stěnu – Světlušku a Růženku. Obě mají zázračnou moc, protože když se na ně i jen letmo kouknete, vykouzlí úsměv na tváři nejen nám dospělákům, ale i naší roční dcerce. Někdy jim nevěřím, že jsou jen namalované a mám pocit, že se trochu proměňují, takže se mi pak někdy víc líbí jedna a jindy zase ta druhá… Jsou to prostě opravdické víly, kterým se nedá odolat. Parádní byla i kvalitní vánoční přání, která udělala radost všem adresátům – Mně pak jen bylo trochu líto, že jsem všechna přání věnovala a neposlala si jedno sama sobě :)

  Hanka Pavlasová

  finanční analytička na rodičovské dovolené
  hanni@centrum.cz

 • babicciny_vanoce_ilustratorkacz

  Vánoční přání od Adélky „Babiččiny Vánoce“ nám celoročně dělá radost, je totiž škoda jej nemít na očích po celý rok :) Máme ho zarámované v naší kuchyni, kde dotváří pěknou domácí pohodu.

  Bc. Jana Bártová

  lektorka prvního komplexního systému reálné sebeobrany Sorudo
  www.sorudo.cz

 • Svetluska_ilustratorkacz

  Krásné a hřejivé obrázky s pozitivní energií. Vyvolávají úsměv na tváři, pohladí po duši a nesou naději – alespoň na mne tak působí Světluška. A dobré energie není v tomto světě nikdy dost :)

  MUDr. Romana Petrová

 • dana-brothankova

  Přemýšlet nad tím, kdo by nám měl dělat svatební oznámení, nebyla těžká práce. Adélu jsme již znali z dřívější spolupráce na našich medových etiketách, a tak nebylo co řešit. Výsledkem bylo nádherné svatební oznámení, při jehož tvorbě nám Adéla vyhověla s veškerými našimi požadavky a hlavně přinesla spoustu svých originálních nápadů. Je to velice kreativní člověk plný skvělých nápadů. Díky.

  Ing. Dana Macháčková Brothánková

  stavební projektantka

 • Renáta Hájková

  Adeli pro nás nakreslila svatební oznámení. Ilustrace je nádherná, udělala nám velkou radost. Byla jsem překvapená jak je možné z našeho zadání vytvořit tak krásný obrázek, který je mnohem lepší než jsme si sami uměli představit. Obdivuji nadšení, s kterým se Adeli do práce pustila. Je vidět, že dělá něco, co ji opravdu baví a na výsledných obrázcích je to znát. Nakonec díky Adeli máme i obrázek, který si pověsíme na zeď, aby nám náš den připomínal :-) Moc děkujeme.

  Renáta Hájková

 • tynailustruje.cz

  S Adeli je opravdu radost spolupracovat. Když se objeví nějaký problém, dokáže ho zvládnout a pobavit se o něm s úsměvem na tváři. Inspirativní je jak její energizující nadšení, tak i svědomitá pečlivost snoubící se s hravou lehkostí jejích obrázků. Chtěla bych vyzdvihnout i její obětavost a snahu nezištně pomáhat. Když nemůže z nějakého důvodu zakázku přijmout, snaží se člověku, který se na ni obrátil, vyjít vstříc a poradit, jak nejlépe umí. Adeli je zkrátka mou velkou inspirací a spolupráci s ní mohou vřele doporučit.

  Kristýna Sataryová

  Ilustrátorka
  tynailustruje.cz

 • jakub-brada

  Spolupráce s Adélou Moravcovou se mi líbila. Vždy rychle reagovala, byla otevřena připomínkám a její návrh a konečná ilustrace jsou dle mých představ. Jednoduše velmi profesionální a zodpovědný přístup k zákazníkovi, jehož zadání nebylo v dosavadním portfoliu ilustrátorky.

  Jakub Brada

  majitel Motorating.cz
  www.motorating.cz

 • Steinerova-Slovart

  Adéla Moravcová dělala pro Nakladatelství Slovart ilustrace do knihy Můj první atlas České republiky. A kniha se líbí dětem, rodičům, učitelům, zaujala na veletrhu ve Frankfurtu, dobře se prodává... Je totiž plná působivých barevných ilustrací, které vystihují stavbu, město, krajinu, ale nejsou věcně popisné, napodobující fotografii. Pro knihu vytvořila i dvojici dětí putujících po republice, do kterých vložila svůj smysl pro humor a radost z objevování. Jako redaktorka navíc oceňuji tvořivou atmosféru plnou nápadů, která při práci panovala — byla to z velké části zásluha právě Adély.

  Jana Steinerová

  redaktorka nakladatelství Slovart
  www.slovart.cz

 • Madla Čevelová

  S Adeli spolupracujeme na klubu pražských nezávislých profesionálů Volnonožci.cz. Vše, čeho se chopí, zpracuje, rychle, do detailu, spolehlivě a s nápadem. Navíc kolem sebe neustále šíří úsměv, optimismus a dobrou náladu. S někým takovým je prostě radost být v jednom týmu!

  Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

  specialistka na marketing nezávislých profesionálů a malých firem
  www.cevelova.cz

 • minar-portal

  Adélu znám jako ilustrátorku obrázků, které používá portál Na volné noze. Její ilustrace se mi velmi líbí — jsou veselé, hravé, příjemné. Na doporučení jsem požádal Adélu, aby vytvořila logo pro nový IT projekt, který připravuji. Přiznávám, že jsem byl zvědavý, jak se popere s logem pro technicky zaměřený web. Už z první skicy bylo však jasné, že tudy povede cesta. I když jsem si hodně vymýšlel a zásoboval Adélu množstvím dotazů, vždy velmi pohotově reagovala a výsledek předčil mé očekávání. Výsledné logo přesně vystihuje připravovaný projekt. Adélu Moravcovou mohu vřele doporučit.

  Pavel Minář

  konzultant pro IT, projektové řízení a Google Apps
  www.minar.cz

 • hajdukovi

  S tvorbou svatebního oznámení jsme byli velmi spokojeni a s výsledkem jsme byli mile překvapeni. Napsali jsme Adéle stručný nástin a veškerý tvůrčí proces nechali jen na ní. Hned první koncept se nám líbil a souhlasili jsme s dalším rozpracováním. Spolupráci s autorkou doporučujeme každému, výsledek se bude určitě líbit, jelikož v celém procesu tvorby do něho můžete zasahovat. Děkujeme za pěkné svatební oznámení, které v mnoha případech vyvolalo přinejmenším úsměv na tváři většiny lidí.

  Jitka a Michal Hajdukovi

 • solcovanahled

  Adélka pro nás vytvořila líbivou mapku znázorňující rozmístění poboček naší školy ve východních Čechách. Podařilo se jí věrohodně zachytit dominanty jednotlivých měst a přitom mapku barevně sladit s našimi webovými stránkami, jak jsme si přáli. Její práci mohu jen doporučit!

  Petra Šolcová

  majitelka QUATRO Language School
  www.quatro.cz

 • Rybka Miroslav

  Potřeboval jsem ke své prezentaci obrázek, jehož představu jsem měl již v hlavě. Hledal jsem na internetu někoho, kdo by se té představě svým stylem blížil a po delším pátrání jsem našel Adélu Moravcovou. Jednání s Adélou byla příjemná, jasná a rychlá. Vždy jsem věděl, jaké kroky budou následovat a v jakém časovém období. Velmi dobře se dovedla vcítit do mé představy. Už prvním návrhem se trefila blízko finální podoby a ochotně návrh upravovala podle mých poznámek. Adéla obrázek dokonale přiblížila k mé vizi a já jsem velmi rád, že jsem se na ni obrátil.

  Miroslav Rybka

  masér
  www.maser-mira.cz

 • Vojtech Pavelcik

  Od Adély jsem si objednal jeden její obrázek z limitované série autorských fine-art tisků. Obrázek byl hotov za pár dní a já jsem si ho dnes osobně vyzvednul. Původně jsem ho chtěl jako dárek, ale tak moc se mi líbí, že si ho asi nechám a pověsím si ho nad postel… :-)

  Vojtěch Pavelčík

  fotograf a autor fotografických publikací
  www.foto-pavelcik.cz

 • David Karban

  Na Adeli jsme se obrátili, protože se nám její ilustrace líbí. Hledali jsme někoho, kdo by nám vytvořil na míru svatební oznámení. Popsali jsme Adeli základní představu, následovala skica a postupně jsme doladili vzhled a barvy do ideální podoby. Adeli byla velmi ochotná, změny barev a drobností co nás napadaly postupně dokázala rychle zapracovávat. Když jsme dostali finální oznámení do rukou, byli jsme velmi příjemně překvapeni jak z kvality tisku, tak i z jeho celkového vzhledu.

  Bc. David Karban

  administrátor linuxových serverů
  www.karban.eu

 • Josef-Smakal

  Adélka je mojí sousedkou, což nabízí, jak jsem se na vlastní kůži přesvědčil, nespornou výhodu. Tento týden jsem na Adélčiných stránkách našel nabídku originálních vánočních přání – neváhal jsem ani minutu a přes formulář jich několik objednal. Během pár minut se mi Adélka ozvala telefonem a do několika dalších okamžiků jsme se sešli venku na mrazu a já měl tu nejmilejší a nejrychlejší donášku ve svém životě. Přání jsem dostal osobně přes plot a ještě chvíli jsme si povídali o všem možném. Letos moji blízcí dostanou originální a krásná přání a abych ani já nebyl ošizen, nechám si od každého jeden kousek. Jsem si jistý, že vánoční přání vykouzlí všem úsměv na tváři spolu s dobrou náladou.

  Josef Šmakal

  soused Adélky Moravcové

 • Jana-Orálková

  Nedávno jsem si objednala obrázek „Světluška“, který ilustrátorka Adélka Moravcová nově nabízí na svých stránkách. Dneska mi byl v pořádku doručen. Vím, že Adélka krásně maluje, ale obrázek předčil veškeré moje představy – s fotografií nelze srovnávat, takže moc doporučuji objednat si originál. Moc se těším na rozšíření nabídky obrázků a jsme si jistá, že pár dalších radostí si díky Adélce Moravcové udělám :)

  Jana Orálková

  fotografka
  www.orja.cz

 • Ales-Polasek

  Pohladí, potěší, povzbudí a třeba také probudí… Fantazii, kterou stále máme, ale dospělácký život ji vytěsňuje tak, až skoro nevíme jak dokáže být barevná, a to po všech stránkách. Adély obrázek mám sice jen jeden, ale ten mi dává to, ale i více, co jsem se předchozími slovy pokusil, zcela jistě nedostatečně, říci. Před hodně lety jsem na jedné výstavě viděl nádhernou sošku Paganiniho s jeho houslemi. Učarovala mi, nicméně mi bylo líto peněz jež bych musel vydat, zůstala tedy na výstavě. Dodnes toho lituji a kdybych mohl vrátit čas… Nyní jsem stejnou chybu neudělal.

  Aleš Polášek

  IT specialista
  ales.polasek@centrum.cz

 • Zuzana Bartuskova

  Adeli maluje nádherné ilustrace nejen pro děti. Její tvorba dokáže potěšit velké i malé a prosvětlit celý den. Na Adeli i její tvorbě je vidět, že do toho dává celé srdce. Její nové obrázky na stěnu jsem měla možnost vidět ve skutečnosti a jedná se o perfektní zpracování do každého detailu - nádherná ilustrace, vytištěná tak, že je od originálu k nerozeznání, kvalitní rámeček a antireflexní sklo. Konečně to pravé na stěnu do dětského pokojíku. A třeba i do dospěláckého.

  Bc. Zuzana Bartůšková

  účetní specialistka
  www.ucetni.navolnenoze.cz

 • Martin Machacek

  S Adélou Moravcovou začala moje spolupráce v roce 2011. Nejdříve pracovala na logomanuálu pro moji včelí farmu Duhový Dvůr. Po zpracování logomanuálu jsme se domluvili na tvorbě etiket na naše výrobky. V letošním roce nám Adéla Moravcová tvoří grafiku pro webové stránky a grafiku na propagační materiály. Kromě profesionálně dodaných podkladů oceňuji hlavně její nápady při realizaci ilustrací. Výsledné ilustrace se tak líbí nejen nám, ale i našim zákazníkům.

  Ing. Martin Macháček

  majitel včelí farmy
  www.duhovydvur.cz

 • Jan-Komrska

  Super spolupráce: příjemné jednání, chápavost, kreativita, rychlost, spolehlivost a trpělivost :) Díky!

  Ing. Jan Komrska

  veganské potraviny
  www.greenbeans.cz

 • Premysl-Posker

  Na začátku byl požadavek ilustrace novomanželů, která bude následně natištěna na tričko pro příležitost rozlučky se svobodou. Díky vstřícnosti a ochotě jsme společně brzy vytvořili představu, co by daná ilustrace měla znázorňovat. Následná vlastní invence Adély vedla ke svělému výsledku. Nadstandardní služby, jako domluva s tiskovým studiem, velmi urychlila samotnou tvorbu trička. Děkuji moc za spolupráci a už se těším na další, až mě opět napadne nějaký bláznivý nápad :)

  Přemysl Posker

 • Petr-Capek-3

  Spolupráce s Adeli byla opravdová radost. Adeli udělala přesně to, co jsme po ní chtěli a udělala to rychle – to ale u profesionála pokládám za samozřejmé. Co ale není běžné je to, že do práce dala kus sebe. Záleželo jí na celém výsledku, neváhala říct svůj názor nebo doporučení pokud věřila, že je to pro dobro celé věci. A bylo…

  Petr Čapek

  M-SOR s.r.o, projektový manažer
  prvnipomocprodeti.cz

 • Adéla-a-Masaya-Ogino

  Adéla Moravcová pro nás nakreslila svatební oznámení. Máme z něj radost, je přesně takové, jaké jsme si přáli, krásné a ušité na míru. Originální a milá ilustrace, jednání vstřícné, rychlé a vždy nápomocné. Ani náš požadavek na text v japonštině nebyl problém. Mockrát děkujeme a vřele doporučujeme Adélku jako výbornou ilustrátorku a přátelskou osobu.

  Adéla a Masaya Ogino

 • Petra Hochmanova

  Adélu jsem požádala o nakreslení svatebního oznámení a byla jsem maximálně spokojená nejen s výsledkem ilustrace, ale i s komunikací mezi námi, rychlostí a kvalitou s jakou jsem hotové oznámení obdržela.

  Petra Šárová (Hochmanová)

 • kubinyiova-portal

  Adélka mi nedávno vytvářela logo a musím říct, že se vskutku liší od některých, v poslední době dosti nevkusných, log a to jak svou originalitou, tak i šarmem a tím, co na člověka z obrázku dýchne. Adélu můžu jen a jen doporučit. Spolupráce s ní je bezvadná, s dodržením termínů žádný problém, dotahuje věci do konce a hlavně každou zakázku bere jako svébytnou živou bytost, se kterou si hraje a se zvláštní pílí zpracovává originálním a svébytným způsobem. Dokáže skvěle zachytit přání klienta a vdechnout své práci opravdu nezaměnitelné kouzlo. Věřím, že ti, kteří se na ni obrátí, budou velmi spokojeni.

  Mgr. Petra Kubínyiová

  soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka francouzštiny, jazyková poradkyně pro obchod s Francií
  www.francouzstina.info

 • Jiří-Soukup

  Připojuji také své vřelé doporučení, i když dobrá práce doporučení nepotřebuje. Jakožto spokojený zákazník, který dokázal svou nahodilou, neurčitou, beztvarou a obecně všední představu o svatebním oznámení přetransformovat do vkusné, pestré, úsměvné a vystihující kresby z pera ilustrátorčina a přední stranu svého svatebního oznámení jí opatřit. Svatební oznámení tvořené kresbou s detailním obsahem a především s vtipným pojetím, které je Adéle vlastní, bylo velmi milým a příjemným překvapením, nejen pro všechny na svatbu pozvané, ale především pro moji ženu, což bylo přesně to, co jsem si představoval.

  Jiří Soukup

 • Ing. Aleš Drobek

  Řeknu to jednoduše: pro mě osobně u nás Adéla nemá na poli současné dětské ilustrace konkurenci. Její kresby jsou nejen nádherně barevné a roztomilé, ale taky úžasně detailní. Ale co je na nich nejlepší, jsou příjemně chytré — vlastnost, která práci drtivé většiny českých ilustrátorů a ilustrátorek citelně chybí. Je známo, že nejlepší dětská tvorba je taková, kterou ocení i dospělí. Adéla je u nás jedním z mála tvůrců, kteří tohle chápou.

  Ing. Aleš Drobek

  překladatel anglického jazyka
  blog.aktualne.centrum.cz/blogy/ales-drobek.php

 • Mgr. Jiří Krpeš

  Adélka vytvořila pro naše občanské družení Ostravice zelená ilustraci, která dokonale vystihuje ducha naší malé podhorské obce v Beskydech. Znám Adélku několik let a pokaždé mne její práce překvapí schopností vyjádřit pocity radosti a štěstí. Pokud hledáte originální ilustraci pro cokoliv, je pro vás úžasná Adélčina představivost tou pravou volbou.

  Mgr. Jiří Krpeš

  copywriter
  navolnenoze.cz/prezentace/jiri-krpes/

 • Mgr. Nikola Krpešová

  Adeli namalovala obrázky k narození dítěte a ke svatbě pro mou sestru. V obou případech snadno a s lehkostí přesně vystihla můj záměr: obrázek pro miminko kouzelně zpodobuje právě nastoupenou životní cestu i s ochrannými vílami a skřítky a svatební obrázek plně vystihuje, jakou moc má láska. Spolupráce probíhala příjemně a hladce, Adeli sama přicházela s návrhy a skicami a nebyla spokojená, dokud jsem nebyla plně spokojená i já. Výsledné obrázky jsou nádherné a budu-li potřebovat v budoucnu nějaké ilustrace, obrátím se jedině na ni.

  Mgr. Nikola Krpešová

  copywriterka, korektorka a překladatelka slovenštiny a angličtiny
  navolnenoze.cz/prezentace/nikola-krpesova/

 • Stepanka-Dlouha

  Adélka Moravcová pro naši společnost České Švýcarsko, o.p.s. ilustrovala sadu pracovních listů, které využíváme během ekovýchovných programů určených mateřským školám a prvnímu stupni ZŠ. Nejenže je technické provedení listů velmi zdařilé, ale zobrazené objekty (geologické, faunistické i floristické) navíc plně korespondují s přírodními zákonitostmi a reálnou skutečností. Takový pozorovací talent a přesnost ve spojení s milým provedením už dneska u ilustrátorů vídáme málo.

  RNDr. Štěpánka Dlouhá

  koordinátorka turistických programů, České Švýcarsko o.p.s.
  www.ceskesvycarsko.cz

 • Vit-Hassan

  Adéla pro naši reklamní kampaň vytvořila letáčky s nadšeným chlapečkem rozbalujícím vánoční dárek, z kterého právě odlétá neméně nadšený vrtulník. Je to velice talentovaná ilustrátorka, která svými kouzelnými ilustracemi dokáže oslovit nejen malého čtenáře. Se slovy "Na co Adéla sáhne, to doslova letí!" ji vřele každému doporučuji!

  Vít Hassan

  žurnalista, fotograf a dobrodruh
  www.flickr.com/photos/vithassan

 • Zuzana-Manková

  Neotřelé a úsměvné obrázky slečny Moravcové budou do budoucna sloužit jako motivační prvek na internetové stránce, kterou se chystám vytvořit pro mé žáčky. Díky jejímu osobitému rukopisu má stránka působit živěji a hravěji. Slečna Moravcová je velmi kompetentní jak po umělecké stránce, tak i po stránce technické. Její originální ilustrace na web, např. ve vektorovém provedení, se dají snadno editovat, libovolně zvětšovat, a hlavně jsou díky malé datové náročnosti doručitelné emailem. Vřele doporučuji všem, kdo se snaží vtipně a nápaditě vizualizovat či propagovat své webové stránky.

  Mgr. Zuzana Münch-Manková

  učitelka

 

O mně

Adéla Moravcová ilustrátorka

Jako ilustrátorka žiji svůj sen. Každý den s radostí tvořím nové obrázky, práci si užívám a věřím, že na výsledcích je to znát. Těší mě důvěra každého, kdo si přeje ilustraci ode mne, a cítím naplnění, když tuto důvěru nezklamu.

Více O mně

plener-leden-2019

Malování v závějích

Vydáno: 28. 1. 2019

Zimní plenér jak má být – s tunami sněhu a vypotřebovanou pixlou bílé barvy. Tři dny malířské pohody na chaloupce v Lužických horách.

Přečíst